دانلود CryptoTab Browser

دانلود CryptoTab Browser

دسته بندی:

قیمت: رایگان

تعداد نمایش: 209 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 22 نوامبر 2020

به روز رسانی در: 22 نوامبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

رایگان – خرید

دانلود CryptoTab Browser

 

دانلود از طریق لینک زیر

https://cryptotabbrowser.com/3258181

CryptoTab – اولین مرورگر جهان با ویژگی های استخراج ، را امتحان کنید.  به جای  تماشای فیلم ، چت یا بازی آنلاین ، بیت کوین کسب کنید.  به انجمن بیش از ۱۰ میلیون کاربر در سراسر جهان بپیوندید که از مرورگر CryptoTab لذت می برند.

cryptotab browser mining 580x393 1 - دانلود CryptoTab Browser

نرم افزار CryptoTab Browser یا به صورت فارسی کریپتو تب جستجوگری است . که علاوه بر جستجوگری وب کار ماینینگ یا استخراج بیت کوین را نیز انجام میدهد . شما میتوانید با دانلود رایگان این نرم افزار . و ثبت نام در آن به ساده ترین شکل ممکن اقدام به استخراج اررز دیجیتال بیت کوین نمایید.

۵ دلیل برای استفاده از مرورگر CryptoTab :

CryptoTab یک راه حل انعطاف پذیر است که کلیه ابزارهای کاوش و پیمایش وب را در اختیار شما قرار می دهد.  این مجموعه همچنین دارای یک ویژگی کامل از ویژگی های منحصر به فرد است که باعث می شود واقعاً در میان رقبا برجسته شود.

هنگام وبگردی درآمد کسب کنید!.

استخراج را فعال کنید ، سپس فقط به عقب برگردید ، در اخبار اخبار پیمایش کنید ، در شبکه های اجتماعی گپ بزنید یا Netflix را تماشا کنید.  – الگوریتم استخراج CryptoTab از بقیه امور مراقبت می کند.  درآمد را چند برابر کنید و اولین بیت کوین خود را بدست آورید و کاربران جدید را از طریق پیوند خصوصی به شبکه استخراج دعوت کنید.

سریعترین الگوریتم استخراج داخلی.

الگوریتم استخراج CryptoTab عملکردی با سرعت بالا و بدون کاهش سرعت دستگاه ارائه می دهد – حتی تلفن همراه! با فعال کردن ویژگی Cloud.Boost می توانید سرعت استخراج را حتی بیشتر کنید.

با یک کلیک به مرورگر جدید بروید.

شک دارید که آیا CryptoTab می تواند به طور کامل جایگزین Chrome فعلی شما شود؟ شک نکن . نشانک ها ، تاریخچه ، گذرواژه ها و تنظیمات را با چند کلیک وارد کنید. تجربه مرور خود را بدون از دست دادن یک بایت از اطلاعات شخصی در حین انتقال ، بهبود ببخشید.

از همه برنامه های افزودنی مورد علاقه Chrome خود لذت ببرید.

تغییر به یک مرورگر جدید دلیل خوبی برای کنار گذاشتن آنچه که به آن عادت کرده اید نیست.  خوشبختانه ، شما می توانید از برنامه های افزودنی مورد علاقه Chrome خود در مرورگر CryptoTab نیز استفاده کنید! .  فقط با چند کلیک – و می توانید با داشتن تمام ابزارهای مورد علاقه خود در حال مرور ، ادامه دهید. یا می توانید چیز جدیدی انتخاب کنید: هر برنامه افزودنی از فروشگاه وب Chrome در CryptoTab به درستی کار خواهد کرد.

از CryptoTab در همه دستگاه های خود استفاده کنید.

کامپیوتر یا Mac خود را به یک مزرعه استخراج قدرتمند تبدیل کنید.  با استفاده از مرورگر CryptoTab موبایل یا نسخه ویژه PRO با مجموعه ای از ویژگی های اضافی ، Bitcoin را در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود استخراج کنید. استخراج بر روی همه دستگاه های خود را از هر یک از آنها کنترل کنید.

 

دانلود از طریق لینک زیر

https://cryptotabbrowser.com/3258181

پاسخ دهید