پروژه طراحی سایت دانلود کتاب

پروژه طراحی سایت دانلود کتاب

دسته بندی:

قیمت: RIAL 40,000

تعداد نمایش: 258 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 1 ژوئن 2019

به روز رسانی در: 19 می 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

RIAL 40,000 – خرید

دانلود پروژه  طراحی سایت دانلودکتاب در قالب فایل word و pdf

 

سایت با بالاترین کیفیت در کرج - پروژه طراحی سایت دانلود کتاب

به نام خدا

 

موارد زير براي يك سايت مربوط به داونلود كتاب مي تواند مد نظر قرار گيرد . البته برخي موارد الزامي نيست و مي توانيد با نظر خود برخي بخش ها را در نظر نگيريد يا بخش هاي ديگري را خود به آن اضافه كنيد . ضمنا براي طراحي ، بهتر است به سايت هايي كه قبلا آدرس آنها را به شما دادم مراجعه كنيد و از نحوه طراحي آنها كمك بگيريد .

 

بخش كاربري :

 

مهمترين بخش سايت ، بخشي است كه عناوين كتابها را نشان مي دهد و كاربر مي تواند با كليك بر روي عنوان كتاب به صفحه اي برود كه در آن اطلاعاتي مختصر در مورد كتاب و لينك داونلود آن قرار دارد .

بخش ديگر سايت مي تواند مربوط به لينك هاي ساير سايت هاي ديگر كه كار مشابه سايت ما را انجام مي دهند و كتابخانه هاي الكترونيكي معروف باشد .

بخش جستجو نيز بايد در سايت گنجانده شود تا زحمت كاربر براي يافتن كتاب كمتر شود

تبليغات نيز در بخشي از صفحه اصلي مي تواند جايگذاري شود

توجه داشته باشيد كه سايت پويا است يعني بيشتر اطلاعات موجود در آن بايد از پايگاه داده خوانده شود و توسط مدير سايت قابل تغيير باشد .

بخش مديريتي :

 

در صفحات سايت يك بخش كوچك براي ورود نام كاربري و رمز عبور مدير سايت و كاربران عضو در سايت بايد گنجانده شود . مدير سايت از اين طريق مي تواند به صفحات كنترلي دسترسي يابد و كاربران عضو مي توانند كتاب هاي جديد خود را در سايت بگذارند . (البته مي توان عضويت كابران در سايت را نديده گرفت و به هر بازديد كننده از سايت اجازه اضافه كردن كتاب را داد )

توجه داشته باشيد اگر عضويت كاربران را در نظر نگيريد بخش كنترلي فقط مختص مدير سايت مي شود و لازم نيست هيچ صفحه كنترلي براي كاربران و عضو شدن آنها قرار داد .

صفحه كنترلي مربوط به مدير سايت مي تواند حاوي امكاناتي مثل حذف كاربران ، حذف يا تغيير اطلاعات كتاب ها ، تغيير لينك ها و هر گونه اطلاعاتي است كه در سايت نمايش داده مي شود ، باشد .

صفحه مربوط به كاربران عضو مي تواند داراي امكانات اضافه كردن كتاب ( و در صورت امكان عضو شدن كاربران ، اصلاح اطلاعات شخصي كاربر) باشد .

 

 

پاسخ دهید